24-pay-mark Created with Sketch.

Сhristmas Jazz Songs - Onita Boone (USA)

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Запрошуємо вас насолодитися атмосферою новорічних свят та послухати найвідоміші різдвяні пісні у виконанні неймовірної Оніти Бун. Чекаємо на вас у Софіївському Гранд Холі готелю Premier Palace 23 грудня.

Оніта Бун — зірка бродвейських мюзиклів, що вільно співає як традиційний джаз, так і соул-музику. Її талант яскравий та багатогранний, вона блискуче проявляє себе як різножанрова виконавиця, артистка й композиторка. Оніта виступала на одній сцені з відомими музикантами, серед яких: Патті Лабелль, Вітні Г'юстон, Мерая Кері, Джордж Майкл, Дженніфер Голлідей, Стефані Міллс, Тедді Пендерграсс, Джонатан Батлер, а також колективи «The Clark Sisters», «Take Six» та «Faith No More». Також Оніта Бун відома як авторка пісень для Денніса Брауна, Грегорі Айзекса, Мері Джей Блайдж, гуртів «Brownstone» й «En Vogue», та інших популярних виконавців.

Цього разу Оніта завітає до Києва з особливою святковою програмою — Christmas Jazz Songs. У фірмовому виконанні співачки прозвучать відомі композиції легенд джазової та популярної музики, котрі стильно оновлені сміливими та оригінальними аранжуваннями. А разом з тим ви почуєте найтепліші та найулюбленіші різдвяні пісні, що здатні миттєво занурити кожного слухача у неймовірний вир святкових емоцій. На сцені разом з Онітою виступатимуть локальні музиканти, тож можемо очікувати безліч неочікуваних та креативних рішень у добре знайомих піснях. На вас чекає незабутній вечір, адже у програмі Christmas Jazz Songs від Оніти Бун безпрограшно заміксовано все, що необхідно для справжнього свята!

Запрошуємо зустрічати Різдво разом. З любов’ю, Marco Concert.

Premier Palace Hotel — київський за сутністю та атмосферою, розкішний історичний готель у самому центрі столиці. Його історія унікальна і тісно пов'язана з історією міста. Це одна з визначних архітектурних пам’яток Києва, відвідуванню якої варто присвятити окремий час. Концерт відбудеться у Софіївському Гранд Холі готелю Premier Palace (бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7).

Перелік подій