24-pay-mark Created with Sketch.

ЧУЧЕЛО

-
Відгуків немає
від 0
від 0
Обрати подію

Відомий драматичний спектакль «Опудало» від театру «Тисячоліття» в столиці!

Чому варто відвідати виставу "Опудало"?

  1. Складна психологічна драма, змусить замислитись кожного;
  2. Неперевершена акторська гра зрежисована відомою Наталією Куц;
  3. Соціально важлива та потрібна тема підліткового та дитячого булінгу.

"Опудало" — потужна прем’єра в київській Малій Опері!

Постановка за повістю Железнікова Володимира про непросте дорослішання в колі однолітків. Спектакль розповість, що дитинство - це не тільки теплі спогади й безтурботність. А й непрості взаємини, перші зради, розчарування та біль. В сучасному світі підлітків вирізняє психологічна жорстокість, помножена на постійну вимогу суспільства бути сильним та успішним. Це непросте випробування для дітей. Особливо воно стосується жертв булінгу серед однолітків. Ці проблеми замовчувались десятиріччями, але тепер їх можна побачити зі сцени.

«Опудало» від театральної студії «Тисячоліття»

Вже о 19.00 гості Малої Опери не тільки побачать справжній світ дитинства. Талановита гра акторів та учнів театральної студії нагадає кожному про ті моменти юності, які потрібно пам’ятати. Повість, що стала основою спектаклю, автобіографічна. Тому на сцені відбуватиметься те, що трапляється з дітьми і сьогодні. Це не тільки вистава, а ще й вагома психологічна драма, яка допоможе зрозуміти підлітків.

Де придбати квитки на «Опудало»?

Захід проводитиметься із дотриманням санітарних обмежень. Зважаючи на обмежену кількість місць, варто поспішити забронювати квитки на сайті Concert.ua!