Орестея 18+

13.12 - 13.12 Подiй: 1
Відгуків немає
від 200 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 200 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Орестея»?

1. Побачити спільний проект двох відомих театрів.
2. Оцінити дивовижне поєднання традиційних і новітніх засобів сцени.
3. Отримати величезну естетичну насолоду.

«Орестея» – це спільний проект незалежного театру «Мізантроп» і Театру на Подолі. Постановка створена за мотивами трагедій Евріпіда й Есхіла, античних міфів (сценічна версія Іллі Мощицького).

Дві талановиті трупи об'єдналися, щоб створити особливу виставу. Це квінтесенція новітніх тенденцій в області комп'ютерних технологій і акторського інструментарію.

Давайте поговоримо про найпотаємніше. Приготуйтеся випустити назовні архетипи підсвідомості, які проявляться у світі не обмежених нічим візуальних можливостей. Античний міф заговорить мовою сучасності і трансформується у високоінтелектуальне й естетське полотно. На вас чекають медитативно-гіпнотичні занурення в смисли через глибокі філософські роздуми, споглядання краси людського тіла та його можливостей.

Художник-постановник, режисер – Ілля Мощицький.

Зверніть увагу, що для вистави діє вікове обмеження 18+ через естетичну демонстрацію оголеного тіла.

«Орестея» – це сучасний міф, де сучасні технології зустрічаються з сучасною людиною. Не пропустіть цю цікаву та глибоку постановку!

Актори

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ромео і Джульєтта 18 листопада 18:30, Пн Ромео і Джульєтта Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 18 листопада Ромео і Джульєтта Театр музкомедії Придбати