24-pay-mark Created with Sketch.

Oscar music collection

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Oscar music collection?

1. Наймасштабніше симфонічне шоу країни - 100 музикантів і виконавців
2. Почути музику до улюблених кінофільмів наживо і заново відчути ті емоції, які пережили разом з героями кінофільмів.
3. Найдоступніше Шоу в цьому сезоні на найкрасивішому майданчику Європи! Тому ми проводимо 2 концерти в один день і потрібно поспішати зайняти кращі місця.

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період кінофестивалю! Від творців великого симфонічного шоу "Гра престолів"! Запрошуємо на "Oscar music collection". Це велике симфонічне шоу з найцікавішою програмою від найбільш харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які номінувалися і заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, які створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика, без якої будь-який кінохіт не став би справжнім шедевром.

Перелік подій