24-pay-mark Created with Sketch.

Останнє кохання

-
Відгуків немає
Обрати подію

Чому варто піти на виставу Останнє кохання?

1. Ніколи не пізно кохати і відчувати себе щасливим
2. Постановка, що викликає бурю емоцій від смутку до заразливого сміху
3. Чудовий подарунок батькам

Вистава, на який не буває «зайвих» квитків: творчий колектив Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки ставить «Останнє кохання».

Сюжет вистави «Останнє кохання» заснований на п'єсі Валерія Мухарьямова. У центрі оповідання - Гаррі Бендінер, літній емігрант, який проживає в США. Особиста трагедія героя полягає в його самоті. Дружина, друзі і навіть діти Бендінера - вже в кращому світі. А ось він з болем у серці намагається звикнути до того, що єдиним другом у цілому світі для нього залишається тільки секретар Марк. Героя починає з'їдати внутрішня пустота. Думки про самотність засмучують і забирають останню надію... Але, схоже, життя дає другий шанс і підносить чоловікові справжній подарунок: знайомство з життєрадісною і жвавою Етель. І - о диво! Серце старого знову наповнюється чистою, щирою любов'ю. Вона зцілює всі недуги і дарує душевну рівновагу...

Що ж, все буде так гладко? Ну вже ні! Все почнеться з несподіваного вчинку Етель, який догори дригом переверне розмірене життя Бердінера. Приходьте і дізнайтеся про все самі.

Ви будете підкорені прекрасною грою акторів! Буде, над чим посміятися і про що подумати.

Режисер-постановник - Надія Батуріна.
Ролі виконують: Давид Бабаєв, В'ячеслав Лісенбарт, Ірина Дука, Наталія Кудря.

Вистава на дві дії. Тривалість - 2 години 15 хвилин.

Актори