24-pay-mark Created with Sketch.

Останнє попередження

07.12 - 21.12 Подiй: 2
Відгуків немає
від 200 грн.
90 хв.
від 200 грн.
Обрати подію
Спектакль «Останнє попередження» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти у театр на виставу «Останнє попередження» в Одесі?

  1. Блискуча трагікомедія з інтригуючою назвою.
  2. Нетривіальний і непередбачуваний сюжет.
  3. Купа нових вражень та яскравих емоцій від перегляду.

Захопливий спектакль «Останнє попередження» в Одесі

Постановка створена за п’єсою М. Воронова. Завдяки професійному підходу колективу театру, робота у жанрі трагікомедії не лишає нікого байдужим. Ролі виконують: заслужений артист України Геннадій Скарга, заслужений артист України Борис Смірнов, заслужена артистка України Світлана Горчинська, заслужена артистка України Ірина Надєждіна та інші. Режисерка-постановниця – Олена Озьорна.

Дещо нове про життя після смерті у виставі «Останнє попередження» в Одеському драмтеатрі

Цікава постановка пропонує під новим кутом подивитися на те, що відбувається із людиною по завершенню земного шляху. Так от, смерть – не фінал! Головне – іще попереду. І не так воно вже й похмуро у тому потойбіччі. А іще – людські вчинки тут мають непередбачуване продовження. Детальніше – на виставі. Тривалість – 1 година 30 хвилин. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Останнє попередження» в Одесі?

Ви можете просто зараз оформити квитки на сайті Concert.ua. Заощаджуйте свій час та замовляйте електронні квитки.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 02 грудня 18:00, сб Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 390 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 02 грудня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Самотнiсть в мережi 02 грудня 18:00, сб Самотнiсть в мережi Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Самотнiсть в мережi Вже не хочу 02 грудня Самотнiсть в мережi Будинок Кіно Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати ДИВНI ЛЮДИ. Як жити без мату? 01 грудня 19:00, пт ДИВНI ЛЮДИ. Як жити без мату? Київ, Будинок архітектора від 290 грн. ДИВНI ЛЮДИ. Як жити без мату? Вже не хочу 01 грудня ДИВНI ЛЮДИ. Як жити без мату? Будинок архітектора Придбати