Отелло/Україна/Facebook

09.02 - 04.03 Подiй: 2
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
Відгуків немає
від 250 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 250 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Отелло/Україна/Facebook»?

1. Побувати на новій постановці театру «Золоті ворота».
2. Подивитися на художнє втілення особливостей нашого часу.
3. Побачити театральні фантазії на тему класичних творів.

Є один ключовий момент, який вам потрібно знати, якщо ви вирішили піти на прем'єрну виставу театру «Золоті ворота». Жанр постановки – «це зовсім не «Отелло»! Тому не чекайте втілення знайомої шекспірівської трагедії. Адже не дарма постановка носить назву «Отелло/Україна/Facebook».

Напевно, немає більше жодного автора у світі, особу якого так би прагнули встановити! Ні Гомер, ні Мольєр, ні Байрон... Ніхто не удостоївся такої честі. А все тому, що факти біографії Вільяма Шекспіра досить скупі та суперечливі. Та й важко повірити, що людина, яка не мала освіти, могла писати п'єси, що містять новітні відомості з безлічі сфер знань: від філософії до картографії. Вражає і словниковий запас Шекспіра – близько 12 тисячі слів – рекорд серед літературних геніїв!

Пошуки реального Шекспіра не вщухають. Можливо, під таким псевдонімом писав драматург Крістофер Марло, Роджер і Єлизавета Ретленди або ціла група авторів на чолі з філософом Френсісом Беконом. Правда, є і зовсім нещодавні дослідження. Так, британські вчені наприкінці минулого року встановили, що під псевдонімом «Шекспір» працювали літератори Павло Ар'є та Марина Смілянець, режисер Стас Жирков і актори театру «Золоті ворота».

Не вірите? Тоді приходьте на нову виставу «Отелло/Україна/Facebook», щоб спростувати нашу версію! Зрештою, що таке правда чи вигадка в 21 столітті? Це буде цікаво і незвично! Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Ромео та Джульєтта 25 січня 19:00, Сб Ромео та Джульєтта Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Ромео та Джульєтта Вже не хочу 25 січня Ромео та Джульєтта Будинок Клоунів Придбати Чоловіча логіка 28 січня 19:00, Вт Чоловіча логіка Одеса, Український театр від 120 грн. Чоловіча логіка Вже не хочу 28 січня Чоловіча логіка Український театр Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль 02 лютого 19:00, Нд Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Вже не хочу 02 лютого Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Український театр Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові 28 січня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Вже не хочу 28 січня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Bel etage Придбати