Звідки беруться діти

Про події

Приходьте в "Театр на Подолі" на яскравий спектакль "Звідки беруться діти". Вас обов'язково зачепить лірична притча про просте жіноче щастя.

Скільки зазвичай буває головних героїв у виставі? Два, три, ну може чотири ... Це історія розповість відразу ж про восьми молодих жінок. Всі вони виявляються одночасно в провінційному пологовому будинку. І за два дні їм доведеться прожити ціле життя. У кожної з них така несхожа на інших ситуація. Кому-то "зайва" в сім'ї шоста за рахунком дочка. В іншої - "випадковий" дитина. Третьою взагалі не дано від природи стати матір'ю. Однак всі ці проблеми раптом випаровуються, коли в пологовий будинок приходить вагітна "на замовлення" Оксана.

Постановка "Звідки беруться діти?" заснована на п'єсі сучасного українського драматурга Анатолія Крима. Твір, написаний зворушливим мовою любові, не залишить байдужим глядача. Ви знову побуваєте в тому місці, звідки всі ми родом. І доторкнетеся до таємничого чуду народження на світ нової людини. Вистава згуртує людей однієї загальної мрією, яка цілком здійсненна. Кожен з нас може жити і творити добро.

Режисер ліричної комедії - Віталій Малахов. В ролях: Анна Саліванчук, Наталя Рокитська, Софія Письман, Валентина Сергєєва, Марія Рудковська і т.д.

Тривалість постановки "Звідки беруться діти" - 2,5 години (з антрактом).

Перелік подій