24-pay-mark Created with Sketch.

Цикл вистав ПараНойя

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на цикл вистав «Параноя»?

1. Постановки, сюжет яких розворушить мозок.
2. Неземна хореографія.
3. Відмінна добірка талановитих акторів.

Запрошуємо досвідчених глядачів відкрити для себе нові горизонти драматургії! Тільки для вас - надзвичайно емоційно насичений цикл вистав «Параноя».

У цикл входять дві дивовижні вистави, які, на перший погляд, не мають нічого спільного: «Ковчег» за п'єсою «Добрі сусіди» А. Устинової (режисура О. Коляденко) і «Мій дах» за п'єсою «Рівняння з трьома невідомими» Е. Балагури (режисура Б. Філімонова). Усіх їх об'єднує не тільки тонка хореографія Вікторії Мартинової, а й сюжет, який змусить вас замислитися над питаннями, які раніше не спадали вам на думку.

Творці вистав не дають простих відповідей на філософські питання. Вони лише пропонують замислитися. Точно так само, як це роблять герої постановок. Саме роздуми на тему: «Хто я?» І «Існують чи я насправді?» Стали лейтмотивом цих яскравих вистав.

У виставах ролі виконали: «Мій дах»: І. Романова, А. Жарова, А. Прилипко, Я. Пищулин. «Ковчег»: А. Ляшенко, Т. Серга, Ю. Тацій, В. Камінський, М. Пресич, Т. Гончарук, А. Жуковська, А. Прилипко, М. Червінський, Я. Пищулин.

Мова постановок - українська.

Перелік подій