24-pay-mark Created with Sketch.

Павло Табаков. Любов Жива

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Павло Табаков представляє Україні нову концертну програму «Любов Жива»! Гастролі по Західній і Центральній Україні починаються у Львові 11 жовтня. Потім Павло відвідає ще кілька міст, 27 жовтня за графіком - Тернопіль. А завершення туру очікується в Києві- 14 листопада!

«Любов Жива» - хіт, який крутиться на десятках радіостанцій, і навіть якщо про Табакова вам вдалося якимось дивом нічого не почути, то цю пісню ви точно знаєте. А недавно з'явилася ще одна хітова композиція - «Я для тебе», і вона може стати саундтреком цього літа, готуйтеся підспівувати і танцювати!

Павла ми пізналли спочатку як переможця проекту «Шанс», потім побачили його в складі октету «Орфей +» на шоу «Україна має талант». Але справжня всеукраїнська популярність прийшла після перемоги у вокальному проекті «Голос країни».

На сліпих прослуховуваннях до Табакова повернулись три тренери, і Табаков обрав того, хто приніс йому удачу,- Діану Арбеніну. Після перемоги співак підписав контракт з Universal Music Group, саме під цим лейблом вийшла п'ята студійна платівка «Мій світ».

І ось до цього моменту Табакова всі знали як справжнього романтика. А він узяв, і подався в музичні експерименти. Він продовжує наповнювати любов'ю кожну пісню, але тепер артист набагато ближчий до танцювального жанру.

Так, пісня «Тільки ти моя» досі змушує нас підспівувати, але відірватися разом під танцювальний трек «Я для тебе» меломани теж не проти.

Павло Табаков робить все, щоб після концерту люди були наповненими емоціями і щасливими. А нам залишається тільки купувати квитки на його виступ у своєму місті, і приходити за яскравими емоціями та якісною музикою з програми «Любов Жива!».

До зустрічі на концерті!

Перелік подій