24-pay-mark Created with Sketch.

Петро Бампер і Сус

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Петро Бампер і Сус відбудеться завдяки ЗСУ! У грудні відомі українські гумористи Петро Бампер і Сус презентують нову концертну програму в українських містах.

Чому варто піти на концерт Петра Бампера і Суса?

  1. Блискучі гумористи, популярні блогери та зіркові актори.
  2. Нова програма із найсмачніших жартів на актуальні теми.
  3. Незабутній вечір в атмосфері тонкого і гострого гумору.

Петро Бампер і Сус з концертами в Україні

Відомі і мегапопулярні Бампер і Сус – з гучним концертом у вашому місті! Ловіть унікальну нагоду поспілкуватися з крутими авторами і талановитими акторами та максимально зарядитися нестримним позитивом. Адже кожен виступ фантастичного дуету – вибух посмішок та сплеск шаленої енергетики.
Обирайте місце, час і замовляйте квитки онлайн.

Нова програма з яскравими емоціями та інтерактивом: концертний тур неймовірних гумористів Петра Бампера і Суса

Петро Бампер і Сус – без перебільшення топові українські гумористи, чиї жарти завжди влучають точно в ціль і не лишають байдужих. Їхнє шоу «Бампер і Сус» підкорює тисячі глядачів правдивими, актуальними і неймовірно дотепними жартами на будь-які теми – без цензури.
Петро Бампер завоював любов публіки завдяки ролі полковника Попадюка у найкасовішому українському фільмі «Скажене весілля». Справжнім відкриттям для багатьох стала участь актора у проєкті «Слухай», де він озвучив поезію українських класиків.
Шашлики, комуналка, політика і багато іншого, – і все у колоритному оформлені, як уміють лише Бампер та Сус, – на концерті блискучих коміків!
Побачимося!

Де купити квитки на концерт Петра Бампера і Суса?

Квитки на концерт Петра Бампера і Суса можна замовити онлайн на сайті Concert.ua.

Перелік подій