Симфонічне шоу з пісочною анімацією "Петрик і вовк"

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на симфонічне шоу з пісочною анімацією "Петрик і вовк"?

1. Унікальна версія «Петрика і вовка» з пісочною анімацією
2. Здійснюється наживо під час гри музикантів
3. Заспокійливо діє на глядача

Чи міг би повірити хлопчик з українського селища Сонцівка, що колись його казку будуть озвучувати президенти Білл Клінтон і Михайло Горбачов, актори Шерон Стоун, Софі Лорен і Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Бові, Еліс Купер та Стінг?

Цей хлопчик – всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв, а казка – найкращий гід оркестром «Петрик і вовк». Нашвидкуруч створену весною 1936 року симфонічну казку грали найкращі оркестри світу під управлінням легендарних диригентів Леонарда Бернстайна, Лепольда Стоковського та Даніеля Баренбойма. У 1946 році одним із перших «Петрика і вовка» екранізував Волт Дісней, а у 2006-му режисерка Сьюзі Темплтон отримала за анімацію казки Прокоф’єва свій «Оскар».

Нічого кращого для знайомства малюків з оркестром людство ще не вигадало. Втім, Kyiv Fantastic Orchestra разом зі Світланою Тельбух – учасницею шоу «Україна має талант», «America’s Got Talent», полуфіналісткою «Spain’s Got Talent» та засновницею найбільшої в Україні школи пісочної анімації «Art-you» – вигадали дещо інше. Разом вони представлятимуть унікальну версію «Петрика і вовка» з пісочною анімацією, яка здійснюватиметься наживо під час гри музикантів. Це надзвичайно захопливе видовище, яке гармонізуюче та заспокійливо діє на глядача.

Лише чотири концерти під час осінніх канікул – 3 і 4 листопада (субота та неділя) о 12:00 та 15:00 у затишному залі Fantastic Home (ВДНГ, павільйон №6, 2-й поверх, ст.метро «Виставковий центр»).

Рекомендовано для сімейного прослуховування. Для дітей віком до 6 років безкоштовно, без надання окремого місця

Перелік подій