24-pay-mark Created with Sketch.

Piano Space

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Київський Планетарій в рамках мистецького проекту ARTSpace презентує музичне повнокупольне шоу у форматі 360 «PIANO SPACE» – класична та сучасна музика під зоряним небом!

Ніщо так не розтоплює серце, як звучання великого роялю. Його витончена музика заглядає в найпотаємніші куточки душі. Деякі з цих чуттєвих музичних композицій стали справжніми саундтреками до життя.

Музика фортепіано завжди виштовхує на поверхню позитивні емоції. Для кожного це щось своє. Важливе, по-особливому близьке, інтимне. Це так, тому що за білим роялем – український композитор, піаніст, органіст ВЛАД СОЛОДОВНИКОВ, який грає не просто на чорно-білих клавішах, а, безпосередньо, на струнах вашої душі, та чарівна флейта, яка манить своїм звучанням кожного глядача у виконанні ГАННИ ДАНЕЦЬ.

Космічне шоу «PIANO SPACE» перетворюється в справжній багатовимірний концерт, завдяки новітнім технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу у форматі 360° на одному з найбільш масштабних куполів у Європі.

У програмі концерту прозвучать як шедеври світових класиків, таких як Моцарт, Пуччіні, Шуберт, так і твори сучасних композиторів академічної і кінематографічної музики (Циммер, Гласс та ін.).

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Перелік подій