24-pay-mark Created with Sketch.

Акція Підвісь квиток Burning Doors

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

За ініціативи Андрія Хливнюка, лідера гурту Бумбокс, 6 та 7 листопада в театрі імені Івана Франка відбудеться показ всесвітньовідомої вистави “Burning Doors”, в якій обіграна історія режисера Олега Сенцова. Весь прибуток від показу цієї вистави організатор передасть родинам політв’язнів.

Людей, які хотіли б підтримати родини, але не можуть прийти на виставу, організатори пропонують долучатися до благодійної акції “Підвісь квиток”.

Якщо ви хочете підтримати цю ініциативу, але фізично не можете бути на виставі (наприклад, знаходитесь в іншому місті, або за кордоном), ви можете купити тут квиток, а організатори передадуть його людям, які цього потребують (волонтери, правозахсники, сім’ї політв язнів, малозабезпечені люди) Людей, які хотіли б підтримати родини, але не можуть прийти на виставу, організатор пропонує долучатися до благодійної акції “Підвісь квиток”.

Чому варто піти на виставу "Burning Doors"?

1. Побачити історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в'язниці.
2. Вистава визнана світовими ЗМІ та отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
3. Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.

В листопаді 2018 в Києві пройде вистава Білоруського Вільного Театру “Burning Doors”, яка розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – кінорежисера Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.

Ініціатор показу “Burning Doors” в Києві – Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. У виставі звучить музика гурту Бумбокс.
Андрій Хливнюк: “Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ! Актори і режисер без перебільшень викладаються цілковито і повністю.”


Головна мета вистави - привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави "Burning Doors" восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та зокрема Олега Сенцова, до якої долучилися ряд відомих діячів культури й громадських діячів з усього світу.


Сама вистава має незаперечну культурну цінність, що визнано світовими ЗМІ й отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
Газета The New York Times назвала “Burning Doors” третьою найбільшою театральною подією 2017-го року.


"Жодна британська театральна компанія не може зробити такого рівня інтелектуальної, емоційної і політичної інтенсивності у свої вистави. Білоруський Вільний Театр і «Палаючі двері» - приголомшливі."
Кэол Уодис, Reviews Gate, п'ять зірок


"Через всю виставу пройшов величезний потік фізичного театру, коли актори вкладали пласти своїми тілами і пролітали у повітрі. Був гумор, але в основному це було болісно - особливо фрагмент Кирила Константинова, який заплакав і помочився на сцені, щоб заховати і задушити емоції свого минулого."
The Guardian


"Палаючі двері" потужний матеріал. Його тваринний гнів і відчуття несправедливості розчавлює вас, як вантажівка. Але навіть в цьому випадку пам'ятайте - ми просто глядачі. А людям, які на сцені, довелося пережити це пекло по-справжньому.
Віктория Садлер


"Вони відображають найменш привабливі аспекти життя по той бік колишньої "залізної завіси" з похмурою журбою, намагаючись показати Заходу, що насправді відбувається, і з очевидним бажанням домогтися змін."
British Theatre Guide


Вистава "Burning Doors" не тільки має незаперечну культурну цінність, а й стане ваговим приводом для привернення уваги соціуму в Україні до долі політичних бранців.
Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.


Проект реалізовано за підримки Українського Культурного Фонду.
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Перелік подій