24-pay-mark Created with Sketch.

Подарунки для діда Чугайстера

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Події, які сталися, у нашій новорічній казці, починаються на пошті Дідуся Мороза. Там, його помічники Рєд та Чак, як раз відправляли новорічні подарунки усім дітлахам на світі. В цей час, за допомогою хитрощів, до пошти завітав дід Чугайстер ( хто не знає, це фантастичний образ в українській міфології) … Він був дуже злий і ображений, що йому Дідусь Мороз ніколи не дарував на новий рік подарунків. Тому, дід Чугайстер, вирішив піти на підлість… Він поміняв усі адреси, на новорічних подарунках для дітей, на свою адресу, щоб таким чином усі подарунки відправили йому…

Повернувшись до пошти, помічники Дідуся Мороза помітили, що наробив лихий дід Чугайстер… Тому вирішили позвати на допомогу. Весела та відчайдушна щенятко Скай, відгукнулася на допомогу і вирішила відправитися на пошуки діда Чугайстера, щоб виправити лихі задуми.

На шляху у песика Скай буде багато випробувань, та перешкод. Але завдяки друзям і звичайно нашим прекрасним діткам-глядачам, песик Скай, зможе все виправити!

Чекаємо Вас на наших виставах!)

Тривалість вистави – 60 хвилин.

Дітям до 5 років безкоштовно, але з дорослим, у якого має бути квиток на виставу. Дітлахів будуть зустрічати до початку вистави казкові герої.

Перелік подій