24-pay-mark Created with Sketch.

Подорож Сонячною системою. Програма вихідного дня

-
Відгуків немає
від 250 ₴
46 хв.
від 250 ₴
Обрати подію
Придбавши квитки саме на цей фільм, Ви зможете не тільки з користю провести час, переглядаючи його в Зоряній залі, а і в подарунок отримати анімаційно-ігрову програму з флешмобами, вікторинами та взяти участь у захопливій космічній дискотеці Київського Планетарію.

Ексклюзивна повнокупольна програма! Тільки у Київському Планетарії!

За допомогою цього повнокупольного фільму глядачі не просто отримають інформацію про планети Сонячної системи, але і стануть учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкриються чудові краєвиди планет і їх супутників. Вони зможуть насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.


Повнокупольний фільм, виробництво: Україна, мова: українська, тривалість: 47 хв., рік: 2014, вік: 9+


Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.