24-pay-mark Created with Sketch.

Потяг Одеса-мама

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Уже кілька років цей спектакль у різноманітних оглядах називають найяскравішим. «Потяг «Одеса-мама» мчить країною! Найбільш популярна постановка повертається!

Режисер - Ігор Славінський.

У виставі грають зірки театру і кіно: Олег Філімонов, Тамара Антропова, Віктор Андрієнко, Ольга Волкова, Яків Гопп, а також Аня Ткач. Всіх їх об'єднала любов до Одеси. А це - запорука успіху і гарного настрою!

У наш час стає все важче знаходити по-справжньому добрий гумор. Але «Потяг «Одеса-мама» просто переповнений ним. Хоча є у виставі і зворушливі, часом трагічні моменти. Але коли мова йде про загальнолюдські цінності, так і буває, вірно? Не може бути лише смішно. Є речі, над якими варто замислитися.

Секрет успіху вистави - у злагодженій роботі режисера, сценаристів (Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник), а також чудових акторів. Перлиною проекту стала переможниця шоу «Голос країни. Діти», «Маленька Едіт Піаф» Аня Ткач.

Олег Філімонов грає у виставі маминого синочка Мішу, якому в його 50 років все ще важко приймати важливі рішення. Він зустрічається в одному купе з пишною українкою (Тамара Антропова). І ось тут і починаються доленосні події. Це буде комічно і божевільно, а інколи - навіть повчально. Метаморфози в поведінці головного героя будуть більш ніж цікавими!

Яків Гопп у цьому спектаклі із задоволенням повернувся до комедійного амплуа.

А блискучий Віктор Андрієнко, як завжди чудовий!

Перелік подій