24-pay-mark Created with Sketch.

Співай, Лола, співай!

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Вистава «Співай, Лола, співай!» у Києві. Київський театр драми та комедії представляє романтичний мюзикл «Співай, Лола, співай!».

Чому варто піти на спектакль «Співай, Лола, співай!» у Києві?

1. Яскравий мюзикл, який подарує море нових вражень.
2. Прекрасний симбіоз музики та акторської гри.
3. Оригінальний сюжет, який нікого не залишить байдужим.

Вистава «Співай, Лола, співай!» у Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми та комедії на розкішний мюзикл за твором Генріха Манна – «Співай, Лола, співай!» Дзвінкий джаз-бенд, стильні пісні та неповторний вокал змусять забути про всі проблеми та повністю насолодитися талановитою творчістю.

Замовте квитки вже сьогодні!

Шикарний мюзикл на сцені Київського театру драми та комедії

У центрі сюжету – історія чарівної співачки, що стала зіркою портового кабаре «Блакитний ангел». Незрівнянна Лола бере в чуттєвий полон всіх, хто заходить на вогник кабаре. У числі залицяльників артистки – і місцеві гімназисти.

Покінчити з моторошною непристойністю поспішає учитель гімназії на прізвисько Гнус. Але, побачивши спокусливу Лолу, професор латини закохується, забувши про все на світі...

Творці мюзиклу додали виставі елементів клоунади та пантоміми, завдяки яким вистава стала унікальною та просто шикарною! А ціла плеяда зірок театру – гарантія незабутніх вражень.

Режисер-постановник – Дмитро Богомазов.

Пісні виконуються англійською мовою.

Тривалість вистави – 2 години 30 хвилин.

Де купити квитки на виставу «Співай, Лола, співай!» у Києві?

Щоб вибрати місця в залі й оформити квитки на мюзикл «Співай, Лола, співай!» в Київському театрі драми та комедії, скористайтеся онлайн-сервісом Concert.ua.

Перелік подій