24-pay-mark Created with Sketch.

Полліанна

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль Полліанна?

1. Звичайна дівчинка змінює життя похмурого, сірого містечка
2. Щоб знайти рівненську Полліанна, театр провів кастинг. Саме так з 35 претенденток вибрали 10-річну Ольгу Боровець
3. Вистава про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослого

Всім нам чогось не вистачає. Ми відчуваємо пекучу образу, гірке розчарування і заздрість, коли не отримуємо те, що, на нашу думку, заслуговуємо. Можна, звичайно, продовжувати жаліти себе. А можна змінити світ, як це зробила дівчинка на ім'я Полліанна!

Полліанна - звичайний десятирічна дитина. І її життя далеко не безтурботна. Мати, а потім батько - бідний парафіяльний священик - померли і тепер дівчинці доведеться жити у тітки. Стара буркотлива діва абсолютно не в захваті від такої тягаря і навіть не збирається зривати свою зневагу.

У такій ситуації навіть дорослий опустив би руки. Але не дівчинка з яскравими веснянками і тонкими косичками! Полліанна не тільки створила свій власний спосіб завжди радіти життю, але і поділилася ним з усіма жителями містечка, навіть самими безнадійними.

Вистава В. Петрова вчить всіх нас дивитися на життя під правильним кутом, не залишаючи ні шансу похмурим думкам! «Полліанна» - це добра, яскрава історія, яка подарує вам величезний заряд енергії, яким ви зможете щедро поділитися з оточуючими.

Ролі виконали: О. Боровець, А. Луценко, О. Кисіль і інші

Перелік подій