24-pay-mark Created with Sketch.

Попелюшка

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Попелюшка"?

1. Переконатися, що добро завжди перемагає зло.
2. Повірити в казку.
3. Помилуватися красивими сукнями принцес і захотіти собі такі ж.

Купуйте свій квиток в казку! А відбудеться вона в Палаці культури КПІ.

Новий рік - час згадати улюблені серцю казки. Дивно, як один сюжет стає основою для безлічі творів. Так, відома всім "Попелюшка" мала свої аналоги в Стародавньому Єгипті та Китаї, а потім була інтерпретована і братами Грімм, і Шарлем Перро. Але саме остання редакція цього знаменитого сюжету обожнювана більшістю, адже тут панує добро і любов, яка долає всі перешкоди.

Колектив київського театру "MusiсLand" запрошує дітей та їхніх батьків на дивовижну виставу "Попелюшка" (за мотивами казки Шарля Перро). Ваші малюки будуть у захваті від цього дійства, поставленого в жанрі мюзиклу!

З найперших хвилин вистави маленькі глядачі потраплять у таємничий і такий привабливий світ чудес. У короля невеликої країни є прекрасна дочка від першого шлюбу. Ця чарівна і неймовірно добра дівчина страждає від знущань злої мачухи і її дочок. Але ми добре пам'ятаємо, що добро завжди перемагає в казках. Тому лиходії будуть покарані, а Попелюшка з добрим серцем обов'язково стане щасливою.

Цікаві головні герої, чарівна фея, підступні мачуха і її дочки, веселий король і смішні звірятка... Перед маленькими глядачами постануть всі персонажі відомого твору.

Обов'язково приходьте з 29 грудня по 4 січня на цю історію про любов і ненависть, зустрічі і розставання, а також про чарівні перевтілення!

Перелік подій