24-pay-mark Created with Sketch.

Посіпаки. Рік Собаки

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

З кінця грудня до десятих чисел січня - улюблена пора для всіх дітей. Адже в цей час їх чекає ціла низка подарунків і розваг. Подаруйте своїй дитині свято! Приходьте на дитяче шоу "Посіпаки. Рік собаки" з 23 грудня по 4 січня в Центр культури та мистецтв МВС України.

Компанія SV-Concert вже не перший рік організовує для маленьких глядачів традиційні новорічно-різдвяні розваги. Танці, пісні і, звичайно ж, інтерактивні ігри з запам'ятаються вашому чаду надовго!

Чудеса завжди починаються там, де живе жага пригод. Як і всі ми, непосидюча Агнес чекає чарівне свято - Новий Рік! Складно уявити, скільки приємних і дивовижних сюрпризів очікує її і всіх, хто долучиться до чуда під назвою "Міньйон. Рік собаки".

Познайомитися з динозаврами? Легко! Допомогти Дідові Морозу врятувати Новий рік? А як же! І все це набуває особливого шарму в поєднанні з неповторним гумором від улюблених посіпак. Крім цього, у всіх малюків буде можливість відобразити свою причетність до чуда - зробити спільну фотографію з міньйонами, динозаврами, Дідом Морозом і іншими героями вистави.

Чудеса не можуть відбутися без вас! Приходьте разом зі своїми дітьми на новорічну інтерактивну шоу-казку "Посіпаки. Рік собаки". Шоу розраховане на дітей від 3 років. Тривалість - 50 хвилин.

Перелік подій