Останнє приземлення. Або один день із життя внутрішнього органу

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Театр на Подолі запрошує Вас переглянути іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день із життя внутрішнього органу». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте у Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не дуже цим перейматися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю тему, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славінський з допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і хорошими піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним па - Анжеліка Борисова. Музичне огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.

У підготовці вистави також брали участь:

• Художник-постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трішки привідкриємо для вас таємницю, що саме ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальній акторській подачі. І нехай це здається малоймовірним, нереальним, у цій постановці дотримані основні закони жанру. І головне, що ви зрозумієте до кінця вистави, р – наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як руйнують стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!


Придбати квитки на виставу «Останнє приземлення» в Києві онлайн або з доставкою можна у нас на сайті.


Concert.ua – найкращий сервіс для купівлі квитків в Україні!

Перелік подій