Останнє приземлення. Або один день із життя внутрішнього органу

Про події

Театр на Подолі запрошує Вас переглянути іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день із життя внутрішнього органу». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте у Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не дуже цим перейматися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю тему, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славінський з допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і хорошими піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним па - Анжеліка Борисова. Музичне огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.

У підготовці вистави також брали участь:

• Художник-постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трішки привідкриємо для вас таємницю, що саме ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальній акторській подачі. І нехай це здається малоймовірним, нереальним, у цій постановці дотримані основні закони жанру. І головне, що ви зрозумієте до кінця вистави, р – наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як руйнують стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!


Придбати квитки на виставу «Останнє приземлення» в Києві онлайн або з доставкою можна у нас на сайті.


Concert.ua – найкращий сервіс для купівлі квитків в Україні!

Перелік подій