24-pay-mark Created with Sketch.

Фізична вистава "Poslukh"

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Погляд

всередину себе

так глибоко

що вже й не видно

там варто Poslukh_ати

там немає ані тиші

ані порожнечі

Poslukh - це вистава, на межі фізичного та метафізичного театру. Це три історії, що відбуваються паралельно у трьох ізольованих просторах: кімнатах, вимірах, поняттєвих системах. Три персонажі - особа, свідомість та дух - потрапляють в однакові умови, одночасно проживають трансформацію зовнішніх та внутрішніх конфліктів. Від кризи віри та духовності до відсутності вибору “бути чи не бути”. Від девальвації людини як особистості до усвідомлення абсурдності власного буття. Від відношення до світу як багаторівневої системи до пошуку власного поняття свободи.

Це буде розповідь, розказана тілами, а не словами. Приходьте, прислухайтесь.

Робота над ідеєю вистави почалась весною 2019 року - з двотижневого та тоді добровільного відчуження двох українських мисткинь Христини Слободянюк та Іри Титаренко. Об'єктом їх дослідження були відносини митця та суспільства, а також питання абсурдності буття та неможливості порозуміння між людьми взагалі, що призводять до почуття самотності та нерідко самогубства.

В листопаді 2019-го на базі Totem dance school відбувся показ work in progress вистави з назвою «В теплому куті». Через 3 місяці ще одна версія вистави була продемонстрована на резиденції Studio Alta в Празі.

В 2021 році за продюсування від proto produkciia та фінансової підтримки Українського культурного фонду проєкт Poslukh буде реалізовано повномасштабно. Ми розширюємо команду вистави, яка раніше складалась з двох людей, та у вересні відправляємось на двотижневу резиденцію в Rizoma Art Rezidency. Там буде створена фізична вистава «Poslukh», а також онлайн проєкт «Poslukh diary», що висвітлюватиме найінтимніші моменти спільноти митців у процесі творення.

Прем'єра вистави фізичного театру “Poslukh” відбудеться 2-го та 3-го жовтня в Театрі драми і комедії на Лівому березі.

Перелік подій