Поетичний вечір

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Якщо ви любите поезію, знаходите в ній рятівну віддушину, то не пропустите жодної можливості почути живе прочитання вічних рядків Бродського, Висоцького, Ахматової...

Шукаєте події в Києві, які так чи інакше пов'язані з мистецтвом слова? Для вас ми підготували добірку найкращих поетичних вечорів столиці. Їх організатор - Marco Concert. А це значить, що на вас чекає захід найвищого рівня і неймовірно цікава програма!

Унікальний формат поетичного вечора творцеві дозволяє розкритися і поділитися з залом найпотаємнішим, тим, що можна довірити лише найближчій людині. Слухач же приходить, щоб насолодитися рядками робіт улюблених майстрів слова - сучасників і класиків, початківців і популярних авторів.

Нерідко в рамках поетичних зустрічей проходять атмосферні вечори-присвяти легендарним поетам, творчість яких містить у собі дух різних епох. Це - емоції, які ні з чим не порівняти, живі і приголомшливі. Вже стало доброю і цілком закономірною традицією, що квитки на події Marco Concert закінчуються задовго до наміченої дати.

І щоб не кусати лікті від розпачу, що прогавили, і обов'язково побувати на заході, який вам до душі, радимо купити квитки заздалегідь. Ще не вирішили, який з вечорів відвідати? У виборі події допоможе наша афіша. Чекаємо на вас!

Перелік подій