24-pay-mark Created with Sketch.

Прем'єра! Гра в правду

29.06 - 27.07 Подiй: 2
Відгуків немає
від 150.00 ₴
від 150.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Гра в правду» в Одесі?

  1. Блискуча прем’єра у популярному жанрі іронічного детективу.
  2. Інтригуючий сюжет з неочікуваними поворотами.
  3. Талановита акторська гра, що не лишає байдужих.

Спектакль «Гра в правду» в Одесі

«Гра в правду» – яскрава прем’єра театру за твором британського драматурга, режисера Джона Бойнтона Прістлі у постановці Олени Пушкіної. Помічниця режисера – Неллі Чуран. Ролі виконують: народна артистка України Ольга Равицька, заслужені артисти України Тетяна Опаріна, Сергій Поляков, Ганна Фурдуй, Борис Смирнов, Геннадій Скарга; Олександра Цимбалюк та інші.

Небезпечна гра, яка не лишає переможців, у виставі Одеського драматичного театру

Події вистави розгортаються в будинку співвласника видавництва Роберта Кеплена. Серед гостей – родичі, співробітники, інші співвласники. Прийом перетворюється на динамічний та непередбачуваний детектив, у який з кожною хвилиною все більше занурюються учасники прийому… «Гра в правду» – це філігранно прописаний сценарій, що постійно тримає в напрузі та не дозволяє відволіктися ані на хвильку. То до чого ж призведе кожного гра у правду?.. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Гра в правду» в Одесі?

Поспішайте замовити квитки на сайті Concert.ua онлайн.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.

Схожі події

Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Княгиня Ольга 24 червня 19:00, пн Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 24 червня Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 05 липня 19:00, пт Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 05 липня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати