24-pay-mark Created with Sketch.

Приємна несподіванка

від 100 €
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ «ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА»?

  1. Постановку визнано хітом 2018 року.
  2. Вистава викличе співпереживання, сміх і змусить замислитися над складністю людських стосунків.
  3. Олексій Вертинський та Артем Ємцов – імена, які говорять самі за себе.

Театр «Актор» представляє гучну виставу «Приємна несподіванка». Давно не дивилися гарної ліричної комедії? Тоді не пропустіть цієї постановки!

"Приємна несподіванка" - це історія про взаємини двох чоловіків, євреїв. Звів їхній нещасний випадок: один збив іншого на дорозі. Наші герої – молодий хлопець та літній самотній чоловік. І тепер хлопцю доводиться доглядати старого: такий вирок суду. Але як бути, якщо потерпілий – не бажає йти на контакт і віддає перевагу самоті?

Надздібності та кмітливість, всілякі хитрощі – про це та багато іншого виставу «Приємна несподіванка». Постановка змусить неодноразово посміхнутися і замислитися над тим, як часом випадок зближує двох абсолютно різних, на перший погляд, людей.

  • Режисер – Ольга Гаврилюк.
  • Ролі виконують Народний артист України Олексій Вертинський та Артем Ємцов.
  • Тривалість – 1 година 10 хвилин, без антракту.

Глядачам обов'язково мати при собі документ, що посвідчує особу

Актори

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Сватання на Гончарівці 03 березня 17:00, нд Сватання на Гончарівці Київ, Центральний будинок офіцерів від 190 ₴ Сватання на Гончарівці Вже не хочу 03 березня Сватання на Гончарівці Центральний будинок офіцерів Придбати