24-pay-mark Created with Sketch.

Чорний квадрат. Запрошення на світанок

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

На численні прохання глядачів до Одеси повертається спектакль-шедевр, який зцілить вашу душу. Вистава, на який практично неможливо дістати квиток в столиці. Вистава, на який люди ходять десятки разів, як на регулярну психотерапію.

Щоб ви зробили, якби щоночі вам снився той самий єдиний чоловік, і ви б не знали, де його шукати? .. Щоб сказали коханій дівчині, яка не розуміє жодного слова на вашій рідній мові? .. Щоб попросили у Бога: перемогу вашої команди на чемпіонаті світу з футболу або безхмарне небо над головою? .. щоб хотіли в подарунок у людини за склом - розбити це саме скло або протерти його хусточкою, щоб краще бачити вираз його очей? Щоб зробили, якщо, відшиваючи в парку одного хлопця за іншим, за інерцією не розгледіли в одному з них свою долю? Нарешті, щоб ви змінили, якби вже нічого не можна було змінити?

Герої цієї вистави вже зіткнулися з цими питаннями. Прийшла ваша черга.

Але щоб ви не вирішили, пам'ятайте, якщо вас запросили на світанок, то є велика ймовірність, що ви не розлучитеся до самого заходу. І ось також разом зустрінете наступний світанок ...

Перелік подій