24-pay-mark Created with Sketch.

Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Програма вихідного дня

14.04 - 28.04 Подiй: 5
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 250 ₴
40 хв.
від 250 ₴
Обрати подію
Придбавши квитки саме на ці фільми, Ви зможете не тільки з користю провести час, переглядаючи їх в Зоряній залі, а і в отримати анімаційно-ігрову програму з флешмобами, вікторинами та взяти участь у захопливій космічній дискотеці Київського Планетарію.

Пригоди Батискафчика та Морського Коника

Веселе пізнавально - розважальне повнокупольне шоу для дітей, яке піднімає гостру проблему захисту навколишнього середовища, а саме захисту морів і океанів.

Двоє друзів, Батискафчик і Морський Коник, дбають про чистоту своєї океанської лагуни. Їх чекає чимало пригод, одна з яких - порятунок маленької черепашки, що застрягла в пластиковій сітці. А вночі друзі вивчають сузір'я….

  • Тривалість 26 хвилин
  • Рік 2021
  • Вік 4+
  • Виробництво Україна

Космікс

Ви коли-небудь замислювалися, як це – бути астронавтом? Після перегляду фільму «Космікс» вам буде абсолютно зрозуміло! Ви дізнаєтеся про космічний політ і підготовку до нього. Ви будете стрибати з центрифуги прямо в космічну ракету. І куди вона вас відправить? До Міжнародної космічної станції! Але не хвилюйтеся, ми не будемо перенавантажувати вас технічними деталями. Навпаки, практика - ось, що важливо! Ви навчитесь спати в космосі, готувати їжу у космічний спосіб, користуватися космічним туалетом і правильно митися. А потім грандіозний фінал - повернення на Землю!

  • Виробництво: 2018 рік, Чехія-Індія
  • Тривалість: 14 хв.
  • Вікова аудиторія: 6+
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Схожі події

Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня 14 квітня 09:45, нд Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Вже не хочу 14 квітня Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київський планетарій Придбати Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) 14 квітня 12:45, нд Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Вже не хочу 14 квітня Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Київський планетарій Придбати Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня 20 квітня 09:45, сб Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Вже не хочу 20 квітня Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київський планетарій Придбати Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) 20 квітня 12:45, сб Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Вже не хочу 20 квітня Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина (Вихідний) Київський планетарій Придбати