Пригоди Буратино

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Пригоди Буратино.

Кращий подарунок для маленьких глядачів під Новий рік - це, звичайно, нова казка, а якщо вона така заводна і весела як улюблена всіма історія про Буратіно, то такий подарунок запам'ятається надовго!

Національна оперета дарує справжнє свято своїм маленьким глядачам та їхнім батькам напередодні новорічної ночі - музичну казку «Пригоди Буратіно». Переконані, що її з захопленням подивляться і діти, і їхні батьки, адже вони добре пам'ятають і саму казку, і яскраву музику О.Рибнікова ще з часів свого дитинства.

Легковажний Буратіно замість того, щоб йти в школу, потрапляє на виставу лялькового театру і тут починаються його пригоди: він стає учасником бійки, ледь не гине від рук жорстокого Карабаса-Барабаса, стає жертвою шахраїв - Лисиці Аліси і Кота Базиліо, знайомиться з мудрою черепахою Тартілой, заводить нових друзів. На шляху Буратіно чекає багато труднощів і випробувань, адже багато хто хоче скористатися його дитячою наївністю і вірою в чудеса. Однак, врешті-решт, саме ці якості помножені на винахідливість допомагають йому отримати чарівний золотий ключик і відкрити потайні двері за якої героїв чекає ... Ну, а якщо ви вже трохи забули цей з дитинства відомий сюжет, то чекаємо вас і ваших дітей на прем'єрі вистави «Пригоди Буратіно» у Національній опереті.

Перелік подій