24-pay-mark Created with Sketch.

НОВОРІЧНИЙ ПЕРФОРМАНС “ПРИГОДИ ХРУМКИ В НОВОРІЧНОМУ ЛІСІ”

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програми Київського Планетарію – НОВОРІЧНИЙ ПЕРФОРМАНС «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі»!

Унікальність перформансу в тому, що ми вдало поєднали повнокупольний кіно – контент 360 з захопливим театральним дійством, де кожен глядач стане безпосереднім учасником казки. І лише, завдяки допомозі дітей, герої зможуть розпочати Новий 2021 рік!

В період з 10 грудня серце Планетарію, Зоряна Зала, ніби за помахом чарівної палички, перетвориться в космічний портал у 2021 рік, портал надії, добра, віри в найкраще, в перемогу над всіма негараздами Всесвіту. За її порогом ми залишимо всі труднощі та переживання 2020 року.На Вас чекають фантастична новорічна історія, пригоди з улюбленими космічними героями, такими як: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів. Дивовижну магію святкової атмосфери підкреслить сферична повнокупольна програма в форматі 360° з ефектом 3D «Подорож Хрумки в зимовому лісі».

В захоплюючу подорож казковим зимовим лісом Хрумка запросить і наших маленьких гостей, де вони всі разом познайомляться з північним сяйвом, спостерігатимуть за польотом астероїда, замилуються прекрасними сузір’ями зимового неба. А ще яскраві фотозони, унікальна космічна ялинка в гравітаційному просторі, надсучасні костюми та технології.


Ми забезпечимо захопливе дійство, теплу атмосферу, безпечні умови та новорічний настрій!

Перелік подій