24-pay-mark Created with Sketch.

Пригоди Санти на Мадагаскарі

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Пригоди Санти на Мадагаскарі у Києві! у Будинку Художника у Києві відбудеться новорічна дитяча вистава «Пригоди Санти на Мадагаскарі».

ЧОМУ ВАРТО ПОБАЧИТИ ВИСТАВУ «пригоди санти на мадагаскарі» У КИЄВІ?

  1. Найкращий сюрприз для дітей на свято Миколая та Різдво.
  2. Справжня новорічна пригода із улюбленими героями.
  3. Безліч яскравих вражень, що зроблять кожного глядача щасливим.

НОВОРІЧНА ВИСТАВА «пригоди санти на мадагаскарі» У КИЄВІ

19 та 31 грудня в Будинку Кіно відбудеться вистава для всієї родини «Пригоди Санти на Мадагаскарі »! Кожен дорослий, як відомо, мріє про те, щоб хоч на хвильку повернутися у своє дитинство. Ну, а дітлахів – взагалі ніщо інше так не захоплює як сучасна казкова вистава. Тому обирайте зручні місця в залі і замовляйте квитки вже сьогодні!

ДОБРО ТА МАГІЯ ПЕРЕМАГАЮТЬ У ВИСТАВІ «пригоди санти на мадагаскарі»: ВЕЛИКЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ У БУДИНКУ Художника

Хочете дізнатися про виставу більше? – Будь ласка! Отож, Санта збирався пролетіти кілька островів і опинитися в центрі свята, щоб почати дарувати подарунки, проте наші герої наробили такі речі, завдяки яким Санта виявляється на Мадагаскарі і практично нічого не пам'ятає. Все свято знаходиться під межею зриву, щоб цього не сталося Алекс і його друзі вирішують відправитися в дорогу на санках Санти і роздати подарунки всім дітям самостійно. Також вони думають, що завдяки санкам, зможуть потім залишитися в Нью-Йорку, так як дике життя їм вже просто напросто набридла. Ну і як тільки герої сідають в сани їх пригоди починаються. Вам же дійсно буде цікаво дивитися за їх діями, за тим як вони вміло знаходять собі проблем на п'яті точки і як безглуздо вирішують їх і справляються з самими різними перешкодами і труднощами.
Алекс як завжди буде управляти всією своєю перешкодою, ну а його друзі часом будуть давати йому дуже потрібні поради. Звичайно ж всі вони прекрасно розуміють, що поодинці вони ніяк не впораються з усіма труднощами, які обов'язково постануть перед ними. Глядачі поринуть в захоплюючі і дуже інтригуючі пригоди, адже перед героями казки стоїть дуже серйозне завдання, їм за одну ніч потрібно роздати величезну кількість подарунків маленьким діткам, які загадали бажання і з нетерпінням чекають того, коли настане ранок і під ялинкою буде подарунок загорнутий в дуже яскраву, кольорову коробку. Чи впораються з цим нездійсненним завданням наші герої?

Крім того, Санта підготував подарунок для кожного гостя.

До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «пригоди санти на мадагаскарі» У КИЄВІ?

Замовити квитки на виставу «Пригоди Санти на Мадагаскарі» у Києві можна за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.

Перелік подій