24-pay-mark Created with Sketch.

Пригода в долині фей

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Ласкаво просимо в чарівний світ Долини Фей. Це чудове місце, наповнене міфами, магією і чаклунством. Долина Фей - це ціле королівство, кожен житель якого володіє своїм, незвичайним талантом, а всі разом феї виконують дуже важливу роботу - вони піклуються про природу і допомагають порам року змінювати один одного.

Зразковий художній колектив Музичний театр - студія «Ерміта» відзначає своє 20-річчя і запрошує дітей та їхніх батьків на казковий музичний спектакль «Історії Долини фей».

Вперше в нашому городе всім відома історія народження феї Дінь Дінь, оживе на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Всі виконавці - 150 артістів, ВІКОМ від 3 до 16 років, даруватімуть вам свою любов и талант.

Оригінальні хореографічні решение, Незвичайна музична інтерпретація Створена викладач театру змусять ваше серце битися сільніше. Декорації ожівають Завдяк мультіплікації и Глядачі Путешесвіє разом з героями казки.

Стрибки на жабах, віражі на чашках, справжні гонки і ще много Всього цікавого ви побачим, в Цій чудовій постановці.

Фея Дінь-Дінь считает, что ее талант по лагодження каструль и чайників, не так важлівій, як уміння других фей. Альо коли Дінь-Дінь вірішує зайнятості чімось іншім, з цього НЕ виходе Нічого, кроме Загальне замішання! С помощью своих подруг вона розуміє, что головне в жітті - буті Чесні з самою собою, и тоді-то й народиться Справжня магія.

Сценарій Дж. М. Баррі, Джеффрі М. Ховард, Бредлі Реймонд

композитор Джоел МакНілі

Перелік подій