Смачного або Хто кому коханець

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Смачного або Хто кому коханець"?

1. Захопитися грою талановитих акторів сучасності.
2. В який раз від душі посміятися над нагальними проблемами.
3. Впізнати в героях історії своїх знайомих або навіть самого себе.

"Смачного або хто кому коханець" - комедія положень за мотивами творів французьких письменників. Автор сценічної версії та режисер - Олег Шевчук, композитор - Андрій Бесіда, хореограф - Тетяна Стогул.

У заміському будинку, що належить щасливому подружжю збираються друзі цієї пари, щоб влаштувати дружню вечерю. В ході підготовки з'ясовується, що пара - не така вже й щаслива, і друзі - не такі вже й друзі. Залишається з'ясувати, хто кому коханець, і що з цим робити!

Така тема як любовна зрада в історії світового театру піднімалася сотні разів і нерідко - у сумному контексті. Але навіщо нам негатив, коли його і так вистачає в нашому житті? Пропонуємо вашій увазі цілком життєву і дуже веселу історію про ті самі непрості стосунки чоловіка і жінки. Впевнені, байдужих на виставі не буде.

Чого тільки варта інтригуюча назва комедії!

Єврейський культурний центр Beit Grand давно уславився місцем, де кожен може знайти щось до смаку. І на цей раз глядачам представляється відмінна можливість зануритися в яскравий і багатогранний світ людських емоцій, не без видатного національного колориту.

Чекаємо всіх!

Перелік подій