Привітання Миколая

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Святий Миколай, або Микола Чудотворець вважається покровителем дітей. Цей добрий чарівник в ніч з 18 на 19 грудня, приходить в будинок, де є діти, і нагороджує їх за хорошу поведінку в році, що минає, тому всі діти щороку дуже чекаю цю зустріч. Але до нас він прийде трохи раніше для того, щоб привітати всіх!

16 грудня в Центрі культури і мистецтв вас будуть зустрічати Микола зі своїми помічниками з казки, які перед початком вистави будуть вітати всіх дітей і батьків зі святом. Вони з дітьми будуть водити хороводи, розповідати вірші, співати пісні і фотографуватися з усіма бажаючими. А далі Микола запросить усіх в зал - там вас чекає подарунок від Миколая - спектакль за мотивами народної казки «Царівна-жаба». П'єса Анни Цибань, пісні Євгена Кулакова, фінальна пісня на музику Г. Гладкова.

Залучаючи дітей до співтворчості, актори розіграють відомий сюжет про царських синів, які за допомогою сайгаків і стріл шукали собі дружин. У старших синів - дружини, як дружини, а у молодшого - жаба. Але виявилося - пощастило молодшому, але за щастя своє поборотися треба.

Весела, жива і дуже добра казка. Адже навіть Баба Яга і Кощій в ній не страшні, а «гламурні», ще й душевно співають.

Юних глядачів чекають веселі ігри і подорож в світ анімації. За допомогою новітніх проекційних технологій діти потраплять в казкову країну ілюзій і чарівних перетворень. Тривалість вистави - 50 хв. Привітання Миколи за 30 хвилин до початку вистав. Чекаємо Вас!

Вистава українською мовою.

Перелік подій