24-pay-mark Created with Sketch.

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Комедійний спектакль блискучого актора Петра МИРОНОВА «ПРО ФЕДОТА-СТРІЛЬЦЯ» (пластичний фарс на одному видиху) за п'єсою Леоніда Філатова «Про Федота-стрільця, молодця, який був молодим». Перегляд вистави – найкращий спосіб для створення прекрасного настрою на весняні вихідні.Чарівний текст, в якому слова наче майстерно нанизані одне за одним, і до цього дня анітрохи не втратив своєї актуальності та гостроти. Навпаки! Він набуває нових фарб і сяє новими гранями з кожним новим показом у виконанні кожного актора, який береться втілити в життя цей чудовий твір, що вже став світовою класикою.


Прекрасний привід для сімейного перегляду та покращення настрою! Петро Миронов - Майстер, який розповість вам дивовижну за глибиною та змістом Казку, яка і казка, і не казка, і в якій... і натяк, і добрим молодцям урок)


П'єса була написана відомим радянським актором і режисером Леонідом Філатовим в епоху перебудови, побачила світ 1987 року. І вона відразу набула величезної, просто неймовірної популярності - за прекрасний літературний стиль і тонку вишукану сатиру. Чарівний текст, в якому слова наче майстерно нанизані одне за одним, і до цього дня анітрохи не втратив своєї актуальності та гостроти. Навпаки! Він набуває нових фарб і виблискує новими гранями з кожним новим показом у виконанні кожного актора, який береться втілити в життя цей чудовий твір, що вже став світовою класикою.


Прекрасний привід для сімейного перегляду та покращення настрою! Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 та 14

Перелік подій