24-pay-mark Created with Sketch.

Про що мовчать чоловіки, на підтримку ЗСУ

02.12 - 30.12 Подiй: 10
Підвал Культури Київ, вул. Гончара, 30а
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Вистава на підтримку “Фонду України”(для ЗСУ та людей)
50% доходів перерахуємо "Фонду України" ukraine-foundation.org

ЧОМУ ЩЕ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ "ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ, АБО ДИКУН FOREVER"?

 

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.

2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап.

3. Дмитро Суржиков у головній ролі.

 

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

 

"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

 

Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

 

Схожі події

Нареченого викликали? 17 грудня 18:00, сб Нареченого викликали? Переяслав, КЗ "Переяславський центр культури і мистецтв" від 190 грн. Нареченого викликали? Вже не хочу 17 грудня Нареченого викликали? КЗ "Переяславський центр культури і мистецтв" Придбати За двома... женихами 19 грудня 18:00, пн За двома... женихами Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 грн. За двома... женихами Вже не хочу 19 грудня За двома... женихами МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Коляда та й плєс … Ізпрежди віка… 26 грудня 18:00, пн Коляда та й плєс … Ізпрежди віка… Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 грн. Коляда та й плєс … Ізпрежди віка… Вже не хочу 26 грудня Коляда та й плєс … Ізпрежди віка… Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Червона шапочка (Балетна студія С. Антипової) 04 грудня 11:00, нд Червона шапочка (Балетна студія С. Антипової) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 130 грн. Червона шапочка (Балетна студія С. Антипової) Вже не хочу 04 грудня Червона шапочка (Балетна студія С. Антипової) Одеський театр Опери та Балету Придбати