Продавець дощу 12+

01.03 - 01.03 Подiй: 1
Відгуків немає
від 50 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 50 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Продавець дощу»?

1. Отримати новий досвід від знайомства з оригінальним жанром оптимістичної драми.
2. Захопливий сюжет не дозволить відволіктися навіть на мить.
3. Вистава, що поєднує в собі драму та мюзикл, нікого не залишить байдужим.

Театр на Подолі запрошує вас на виставу «Продавець дощу». Постановка в форматі оптимістичної драми, гармонійне оформлення мюзиклу – це нові враження та сильні емоції.

«Продавець дощу» – історія родини Каррі, яка добре знає ціну воді: на сімейному ранчо – тривала посуха. Високий градус спостерігається не тільки надворі, але і в людських стосунках. З одного боку є батько, який прагне видати заміж дочку (у дівках засиділася) за помічника шерифа. З іншого боку – сам «наречений», якому вже точно не хочеться одружуватися з дівчиною.

Ще є молодший син, який мріє про самостійність і доросле життя. При цьому старший просто прагне зняти з себе всю відповідальність. А доросла Ліззі не втомлюється чекати свого щастя. Історія знаходить новий виток, коли на порозі у Каррі з'являється... продавець дощу.

Жанр мюзиклу, нетривіальний сюжет, балетні постановки, проблема пошуку щастя – все це робить виставу надзвичайно цікавою для глядача.

Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Про мишей та людей 25 березня 19:00, Пн Про мишей та людей Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 190 грн. Про мишей та людей Вже не хочу 25 березня Про мишей та людей Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати