24-pay-mark Created with Sketch.

ПТАХА. ЛІРИЧНА ДРАМА

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Мелодраматичний спектакль за повістю Маргарити Черненко «Біла птаха «Не відлітай» у виставі заслуженої артистки України Ірини Калашникової у МКЦ ім. І. Козловського, Київ.

ЧОМУ ВАРТО піти на «Біла птаха «Не відлітай» у Києві?

  1. Співпереживати героям у найбільш зворушливі моменти.
  2. Поринути у світ почуттів і пережити яскраві щирі емоції.
  3. Зробіть цей вечір по-справжньому незабутнім.

Мелодраматична ВИСТАВА за повістю МАРГАРИТИ ЧЕРНЕНКО «Біла птаха «Не відлітай» у КИЄВІ

У центрі сюжету – підкорювач жіночих сердець, справжній чоловік і льотчик Саша. Випадково він закохується у звичайну дівчину-поетесу. Роман з нею відкриває почуття, про які сам герой і не здогадувався. Але їх розділяють тисячі кілометрів, безліч зустрічей і розлук. Любов вирішила випробувати їх на міцність. Чи зможуть герої утримати цю «білу птаху» – любов, яка полонила їх двох? Що приготувала їм доля? Чи подолає їхня любов усі перешкоди, брехню та розлуку?

Неймовірний успіх спектаклю принесло співробітництво з геніальною Маргаритою Черненко. Її героїня намагається дивитися на почуття очима іншої людини. Прекрасна гра заслуженого артиста України Сергія Мельника та Олександри Польгуй, а також внесок художника-постановника Олександра Мельника надає постановці неймовірну глибину.

У виставі ви зможете почути сольні номери та вокальні ансамблі з відомих творів композитора: «Паризьке життя», «Прекрасна Олена», «Перикола», «Синя Борода» та інших.

ДЕ купити КВИТКИ НА мелодраматичну ВИСТАВА «Біла птаха «Не відлітай»?

Ви можете вибрати і купити квитки на мелодраматичний спектакль «Біла птаха «Не відлітай» онлайн. Переходьте на Concert.ua.

Перелік подій