24-pay-mark Created with Sketch.

Ptakh_Jung: техно-рейв та академічний концерт

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Ptakh_Jung анонсували випуск одразу двох повноформатних різножанрових альбомів, презентації яких відбудуться протягом одного тижня у двох діаметрально протилежних за атмосферою локаціях.

Ptakh_Jung — гурт з Києва, що створює музику на межі классики, електроніки, пост-року, ембіенту та нойзу. Музиканти визначають свій стиль як under-классика та електронний експресіонізм.

У березні й квітні 2020 Ptakh_Jung планують випустити одразу два нові повноформатні альбоми. Вони будуть різного жанрового спрямування, але із впізнаваним звучанням Ptakh_Jung. Електронний альбом “Electronic Impressionism” та камерний, близький до академічного звучання альбом “Underclassical”.

Презентації альбомів “Electronic Impressionism” та “Underclassical” відбудуться протягом одного тижня в локаціях із абсолютно різною атмосферою та контекстом.

17 квітня на нічній рейв-вечірці у техно-клубі “Crest” Ptakh_Jung зіграють техно-програму. Другий концерт відбудеться ввечері 21 квітня у секретній локації, яка буде оголошена пізніше.

Шанувальники гурту можуть придбати квитки на кожен концерт окремо, або взяти абонемент одразу на два виступи. Покупці перших 10-ти абонементів можуть придбати їх за спеціальною ціною в 600 грн.

Перший міні-форматний альбом Ptakh_Jung під назвою Black Period потрапив у топи релізів року найбільших музичних медіа країни.

За 4 роки існування коллективу, вони провели понад 60 виступів, 8 з яких за кордоном, стали учасниками фестивалів Brave Factory, Respublika, Koktebel Jazz, Porto Franko, Odessa Classics, 86, Bouquet Kyiv Stage, Beseda u Bigbitu, Vibronica, Kaleidoskopie, Tauron Nowa Muzyka, Sharpe Bratislava, Ment Ljubliana, BUSH Budapest.

Окрім концертної діяльності Ptakh_Jung пишуть музику для кіно, театру, балету. Серед їхніх проектів — саундтреки до документальних фільмів “Невидимий батальйон”, “Явних проявів немає”, “Тато”, архівних фільмів “Людина і мавпа”, “Дніпро в бетоні”. Гурт співпрацює із Британською радою, Українським інститутом, Центром Довженко. 2018 року гурт мав колаборацію із Туринським театром сучасного балету, яка пройшла із повним солд-аутом.

Перелік подій