Казка-мюзикл Рапунцель. новорічне диво

Про події

Справжній новорічний подарунок від творців хітових спектаклів-мюзіклів «Н-у-у, Заєць, постривай!!!», «Кіт у чоботях», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Новорічні пригоди Принцеси», які підкорили глядача Німеччини та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2017 года!

Сюжет легендарної казки братів Грімм настільки захоплюючий, що не раз ставав основою для театральних постановок, мистецьких та мультиплікаційних фільмів, льодових шоу, мюзиклів, набуваючи мільйони нових шанувальників. Ми пропонуємо нове - надзвичайно зворушливе, неймовірно веселе і по-справжньому чарівне сценічне прочитання популярної класичної історії.

Романтична і пустотлива красуня Рапунцель нудиться в високій башті в очікуванні виконання старовинного передбачення - появи прекрасного Принца, який напередодні Нового року визволить її з ув'язнення. Адже новорічна пора - час для виконання найпотаємніших бажань! Зла чаклунка, прикидаючись матінкою принцеси, всіляко протистоїть цій ідеї, адже дівчина володіє магічною даром - чарівної довгою косою. Коли Рапунцель співає, її волосся здатні загоювати рани і дарувати вічну молодість. Ця фантастична сила і потрібно чаклунки. Але люта чарівниця намагається даремно, адже у Рапунцель є справжні друзі - закоханий в неї Принц, благородні лісові розбійники, Дід Мороз і Снігуронька і, звичайно, юні глядачі, яким має бути чимало постаратися. Адже їх інтерактивна допомога обов'язково знадобиться казковим героям!

Перелік подій