24-pay-mark Created with Sketch.

Роздягайся, поговоримо

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу «Роздягайся - поговоримо»?

1. Вистава закрутить вас у динамічному вирі подій та емоцій, дозволивши забути про повсякденну суєту.
2. На сцену вийдуть талановиті актори, гра яких – вище всіх похвал.
3. Із гумором подивитися на негаразди в сімейному житті – це ще нікому не шкодило.

Київський театр «Тисячоліття» запрошує на комедійну постановку «Роздягайся – поговоримо». У компанії приголомшливих акторів вечір пролетить непомітно!

«Роздягайся – поговоримо» – це смішно і зворушливо про важливе і непросте, про стосунки в родині. Точніше, про те, як в один прекрасний момент вони дають тріщину, починаючи потихеньку руйнуватися. Герої вистави – Філіп і Джоанна, які довгий час прожили в щасливому шлюбі. Чи то час невблаганний, чи то пристрасть ослабла. І привид ідеальних відносин кудись зник...

Так, є хороша робота, затишне житло, довіра, але! Робити щось потрібно. І терміново. Що ж врятує стосунки? О, ніколи не здогадаєтеся: ремонт! Приходьте і дивіться, як дизайнер інтер'єру та процес ремонту знову розпалюють полум'я любові.

У виставі предостатньо курйозних ситуацій, несподіваних поворотів і живого гумору. Особливо весело за подіями буде спостерігати тим, хто не з чуток знає, що таке довге сімейне життя. Головна думка вистави - любов завжди можна зберегти! Режисер - Ольга Попова. Чекаємо на вас!

Перелік подій