24-pay-mark Created with Sketch.

Ревізія-шмавізія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава про щастя, як воно є - просте, тихе і часто зовсім непомітне. Приходьте в "Театр на Подолі" та насолодіться колоритом і неповторним гумором у постановці "Ревізія-шмавізія".

"Єврейське щастя". Начебто кожен знає, що це таке. І водночас не знає ніхто. Напевно, і шукачі цього самого горезвісного "єврейського щастя" не можуть сказати, що ж воно таке. Тому, дорогі глядачі, не поспішайте ні сміятися, ні плакати. І робити передчасні висновки теж не поспішайте.

Як часто ми абсолютно сліпі і не усвідомлюємо очевидного, що вже зараз у нас є всі необхідні якості і обставини, щоб нарешті стати щасливими. Точно так само і головний герой постановки "Ревізія-Шмавізія" зовсім не помічає, що весь час щастя було зовсім поруч.

Незвичайні події відбуваються в провінційній філармонії приблизно в 70-х роках 20 століття. Спочатку смерть і похорон технічного працівника музичної установи.

Потім несподівана ревізія. Все це призводить до низки містичних і комічних пригод. Виявляється, що можна писати листи на той світ і навіть отримувати на них відповіді уві сні...

Вистава "Ревізія-Шмавізія" є завершальною частиною трилогії сучасного українського письменника Анатолія Крима під назвою "Оповідання про єврейське щастя". Але варто подивитися постановку, щоб з легкістю переконатися, що ніяке воно насправді не єврейське, а саме що ні на є звичайне.

Режисер-постановник - Ігор Славинський. Ролі виконують: Сергій Бойко, Федір Ольховський, Роман Халаїмов, Олександр Клаунінг, Софія Письман.

Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Перелік подій