24-pay-mark Created with Sketch.

Річард III

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

Вистава «Річард III» у Києві. Театр «Золоті Ворота» в Києві представляє постановку в жанрі політичного гротеску «Річард III».

Чому варто піти на спектакль «Річард III» в Києві?

1. Незвичайне поєднання шекспірівського сюжету та сучасного підходу.
2. Чоловічі ролі виконують виключно актриси театру.
3. Жанр постановки обіцяє купу незабутніх вражень.

Вистава «Річард III» в Києві

Запрошуємо вас у театр «Золоті Ворота» на виставу «Річард III» за мотивами історичної п'єси В. Шекспіра. Постановка в жанрі політичного гротеску нікого не залишить байдужим. Глядач зможе оцінити спільний німецько-український проєкт. Поспішайте замовити квитки!

Театр «Золоті Ворота» ставить яскраву сучасну роботу «Річард III»

Часи шекспірівського театру, де всі ролі виконували чоловіки, пройшли. Але світом, особливо в сфері політики, як і раніше керують чоловіки. А що, якщо взяти та віддати всі головні ролі, як у п'єсі, так і в житті, жінкам? Цікаво подивитися на результат? – Тоді не пропустіть спектакль «Річард III»!

Цинізм, брудні інтриги – чи є надія на порятунок і чи видно світло в кінці політичного тунелю? – На всі ці питання спробує дати відповідь яскрава постановка.

Автор – Вільям Шекспір.
Режисер – Корнелія Кромбгольц (Німеччина).
Актриси – Катерина Вишнева, Анастасія Бабій, Анна Глухенька, Інна Скорина-Калаба, Христина Люба, Ірина Ткаченко, Лілія Цвелікова.

Тривалість вистави – 1 год 50 хвилин.

Увага: використовується ненормативна лексика.

Для глядачів від 16 років.

Де купити квитки на виставу «Річард III» в Києві?

Оформити квитки на виставу «Річард III» в театрі «Золоті Ворота» в Києві онлайн або з доставкою можна на сайті Concert.ua.

Актори