Різдвяна історія з Тіною Кароль

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» у Києві: грандіозна подія та море позитивних емоцій.

Чому варто піти на концерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль» у Києві?

1. Насолодитися приємною святковою атмосферою унікальної події.
2. На одній сцені побачити найяскравіших, успішних і талановитих українців.
3. Ви відчуєте себе частиною великої дружної родини та вам буде, про що розповісти друзям.

Гала-концерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль» у Палаці Спорту

22, 23 і 24 грудня в Палаці Спорту пройдуть святкові гала-концерти «Різдвяна історія з Тіною Кароль». Подія відбудеться за підтримки телеканалу «1+1» і проєкту «Здійсни мрію».

Приходьте на концерт великою компанією, з друзями та рідними, та отримайте незабутні враження!

Станьте частиною нової української традиції – чудового свята під назвою «Різдвяна історія з Тіною Кароль». Учасниками великого концерту стануть видатні українці, чиї досягнення заслуговують широкого визнання: артисти та спортсмени, громадські діячі та політики, талановиті діти.

23 грудня з вами – MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, THE HARDKISS, DZIDZIO, KAZKA, Беz Обмежень, Олег Скрипка та ВВ, «Жіночий Квартал», MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, Зірки шоу «Голос Країни» та «Танці з Зірками», Оркестр Збройних сил України, та багато інших.

22 та 24 грудня з вами - MONATIK, DZIDZIO, Беz Обмежень, Олег Скрипка та ВВ, «Жіночий Квартал», KHAYAT, Оркестр Збройних сил України, зірки шоу «Голос Країни», «Танці з зірками» та багато інших.

У грандіозному мультижанровому шоу об'єднаються музика та культура. Головна ялинка країни також виконає важливу соціальну місію: спільно з проєктом «Здійсни мрію» Тіна Кароль виконає мрії маленьких українців, подарувавши радість і надію.

Є ще одна хороша новина для гостей концерту. Серед глядачів будуть розіграні цінні подарунки до Нового року!

«Різдвяна історія з Тіною Кароль»: відродження новорічних і різдвяних традицій у Києві!

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» – це проєкт, який об'єднує та дарує максимум позитиву. Метою співачки також є відродження чудових новорічних і різдвяних традицій, коли гучні дружні компанії, сім'ї збираються разом і співають колядки та щедрівки.

Канал «1+1» підготує телеверсію концерту. Режисери-постановники – Наталія Ровненська, Наталія Лисенкова та Марія Григоращенко.

Де купити квитки на шоу «Різдвяна історія з Тіною Кароль» у Києві?

Оберіть найзручніший спосіб придбати квитки для себе та своїх близьких: онлайн, з доставкою кур'єром, у квиткових офісах. Приєднуйтеся до красивого та доброго свята! Чекаємо на Вас!

Перелік подій