24-pay-mark Created with Sketch.

РІЗДВЯНА ПОШТА. ІНТЕРАКТИВНА ДИТЯЧА ВИСТАВА.

-
Відгуків немає
від 250 ₴
від 250 ₴
Обрати подію
У Київському національному академічному театрі оперети опівдні відбудеться прем'єра дитячої вистави "Різдвяна пошта. Інтерактивна дитяча вистава". Цікава вона буде дітям від 3 років, а також усім дорослим, які хочуть потрапити в казку.

Але це не просто казка, це справжній детектив або навіть чарівна пригода із загадками, таємницями та небезпеками. Більше того, кожен із глядачів зможе стати тим самим рятівником Різдва і не дати святковому диву загинути.
Та не гайте часу, адже хороші місця швидко розбираються, а на нашому сайті можна купити квитки та забронювати відвідування заходу на зручну дату. Але якщо хочете подивитися більше театральних прем'єр у Києві, тоді зазирніть на нашу афішу.

Сюжет дитячої вистави "Різдвяна пошта. Інтерактивна дитяча вистава"
Отже, що відбуватиметься на сцені театру? У повітрі витає дух Різдва. Передчуття подарунків, дива та чаклунства. Діти надсилають листи святому Миколаю, в яких розповідають, як вони поводилися у році, що минає, і що хочуть отримати у подарунок.
Здається, що все ідеально і все збудеться, як і в минулі роки. Але на сцені з'являються лиходії, які крадуть різдвяну пошту. А це означає, що свято під загрозою і тільки ви можете допомогти спіймати злодіїв.

Ну що готові рятувати Різдво?