Різдвяні марева

25.12 - 07.01 Подiй: 2
Відгуків немає
від 40 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 40 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Різдвяні марева»?

1. Вистава допоможе з усмішкою поглянути на багато складних речей.
2. Постановка вчить боротися за своє щастя.
3. Творчість Надії Птушкіної – це промовиста повість про сучасні звичаї суспільства.

Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє комедію за твором сучасного драматурга Надії Птушкіної «Різдвяні марева». Буде багато романтики, сентиментальності й нестандартних поглядів. Приходьте!

Під Новий рік і в переддень Різдва всяке трапляється. Ось і з героєм п'єси сталося: тримав шлях на побачення в одну квартиру, а потрапив у зовсім інше місце. І тут його зустріли стара діва, її хвора мати і... читання Діккенса. Так-так, саме англійського класика зачитує хворій матері її дочка. Одна рахує дні до смерті. Інша – намагається ці дні якось скрасити. Але обидві марять про романтичне й сентиментальне, оспіване в романах XIX століття.

Вистава розповідає про те, що кожен дім може наповнитися щастям. Головне – дуже захотіти і бути готовим поборотися за нього. У критичний момент вистояти і, можливо, принести в жертву правду.

У роботах Надії Птушкіної чітко простежуються сучасні звичаї, властиві багатьом риси характеру. У них – вся наша реальність, а також схильність до марень. Чи можуть мрії замінити реальність і навпаки, – варто задуматися.

Тривалість вистави – 2 години 40 хвилин.
Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Вій 12 грудня 19:00, Чт Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 12 грудня Вій Російський театр Придбати VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 22 грудня 12:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 22 грудня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Світ очима Воробушка 15 грудня 19:00, Нд Світ очима Воробушка Дніпро, Дніпровський академічний театр драми і комедії від 100 грн. Світ очима Воробушка Вже не хочу 15 грудня Світ очима Воробушка Дніпровський академічний театр драми і комедії Придбати