Різдвяні марева

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Різдвяні марева»?

1. Вистава допоможе з усмішкою поглянути на багато складних речей.
2. Постановка вчить боротися за своє щастя.
3. Творчість Надії Птушкіної – це промовиста повість про сучасні звичаї суспільства.

Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє комедію за твором сучасного драматурга Надії Птушкіної «Різдвяні марева». Буде багато романтики, сентиментальності й нестандартних поглядів. Приходьте!

Під Новий рік і в переддень Різдва всяке трапляється. Ось і з героєм п'єси сталося: тримав шлях на побачення в одну квартиру, а потрапив у зовсім інше місце. І тут його зустріли стара діва, її хвора мати і... читання Діккенса. Так-так, саме англійського класика зачитує хворій матері її дочка. Одна рахує дні до смерті. Інша – намагається ці дні якось скрасити. Але обидві марять про романтичне й сентиментальне, оспіване в романах XIX століття.

Вистава розповідає про те, що кожен дім може наповнитися щастям. Головне – дуже захотіти і бути готовим поборотися за нього. У критичний момент вистояти і, можливо, принести в жертву правду.

У роботах Надії Птушкіної чітко простежуються сучасні звичаї, властиві багатьом риси характеру. У них – вся наша реальність, а також схильність до марень. Чи можуть мрії замінити реальність і навпаки, – варто задуматися.

Тривалість вистави – 2 години 40 хвилин.
Чекаємо на вас!

Актори