Різдвяний фестиваль

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Різдвяний фестиваль.

Різдвяний фестиваль -2019 буде проходити в Одеській опері з 10 по 13 січня вже восьмий раз.

Завоювавши визнання одеських меломанів, ставши традиційним музичним форумом, фестиваль зберігає свою головну особливість, щорічно представляючи на суд шанувальників музичного мистецтва надзвичайно цікаві програми.
У 2015 році фестиваль познайомив одеситів зі світовою прем'єрою хорової опери Лесі Дичко «Різдвяне дійство», в рамках Різдвяного фестивалю 2016 відбулася прем'єра ораторії Ф. Мендельсона «Ілля», вперше в Одеській опері виконувалися «Messa di Gloria» Дж. Пуччіні та «Gloria» Ф. Пуленка.

Різдвяний фестиваль-2019 об'єднав улюблені театральні вистави-балети «Спляча красуня» (13 січня) за участю солістки Національної опери України, заслуженої артистки України Анастасії Шевченко (Принцеса Аврора) і соліста балету Національної опери України, запрошеного соліста American Ballet Theatre і Wiener Staatsoper, народного артиста України Дениса Недак (Принц Дезіре) і «Лускунчик» (11 січня) - казкові історії, завжди привабливі як для дітей, так і для дорослих і прем'єри, які відбудуться в день відкриття Фестивалю 10 січня: кін ертная програма «Різдвяний вечір в Одеській опері» о 18:30 і таємничий променад «Привиди нічний Опери» о 21:30.

Святковий настрій і незабутні враження гарантовані!

Перелік подій