24-pay-mark Created with Sketch.

Rock Mozart Le Concert

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

COVID-FREE – НА КОНЦЕРТ ПОТРАПЯТЬ ВСЕ, У КОГО Є КВИТОК.

Дозволено в червоній зоні відвідування концертів, якщо маєте ОДИН З ДОКУМЕНТІВ:

  1. СЕРТИФІКАТ, ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ ПРОХОДЖЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ;
  2. ДОВІДКА ПРО НАЯВНОСТІ АНТИТЕЛ;
  3. НЕГАТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПЛР-ТЕСТА АБО ЕКСПРЕС-ТЕСТА НА ВИЗНАЧЕННЯ АНТИГЕНУ КОРОНАВІРУСУ SARS-COV-2, ЗРОБЛЕНОГО НЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗА 72 ГОДИННИКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ КОНЦЕРТУ.
ЗГОДНО ПОСТАНОВЛЮ КМУ № 1236

НА ВХОДІ В КОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ РОЗМІЩЕНО ЕКСПРЕС ЛАБОРАТОРІЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕСТА НА COVID-19 – З 18:00.
ВАРТІСТЬ 170 ГРН.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ROCK MOZART LE CONCERT В ОДЕСІ?

  1. Насолодитися вражаючою силою голосів, сценічною грою та ексклюзивними костюмами семи дивовижних Солістів;
  2. Почути, як чудово звучать круті рок хіти французькою у супроводі потужного Бенда, великого симфонічного Оркестру і Хору;
  3. Наново познайомитися з одним із найбільших композиторів, провокаційним, ексцентричним, епатажним, тим, кого можна вважати першим рокером в історії.

НЕІСТОВИЙ РОК КОНЦЕРТ ПРО ЖИТТЯ ГЕНІЯ НА СЦІНІ МУЗКОМЕДІЇ

21 грудня запрошуємо вас до Театру Музкомедії на Rock MOZART Le Concert. Вибухова подія повна драйву та енергії, яка нікого не залишить байдужою. Насичений концерт здебільшого складається з оригінальних рок-хітів, а також деяких класичних творів Моцарта в рок обробці тих, хто відповідає за атмосферу тієї епохи. Це розповідь про життя Генія, його почуття, переживання, стосунки з сім'єю і безкомпромісне суперництво, його долю, яка досі привертає увагу своєю містикою та загадковістю.

РОК-ОПЕРА, ПОТРЯША СВІТ, 21 грудня В ОДЕСІ

Побувайте цієї зими в Зальцбурзі, Відні та Парижі всього за 2,5 години, там Rock MOZART Le Concert відкриє для вас дивовижний світ музики, що стояла біля витоків симфороку, світ непідробних емоцій, що змушують серця битися в унісон з 25-ою Симфонією, в звуках який кожен розчує щось особливе! Життя не вічне. Так що не витрачайте її на те, що не приносить вам щастя і не втратите самих себе!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ROCK MOZART LE CONCERT?

Не пропустіть яскраву можливість відвідати подію, яку ви запам'ятаєте назавжди. Поспішайте купити квитки на Rock MOZART Le Concert на сайті Concert.ua вже зараз!