24-pay-mark Created with Sketch.

Рок-опера Моцарт

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Пристрасть, бунт, неприборкана енергія музики, - все в одному флаконі! Не пропустіть! 17 і 18 лютого на сцені Палацу Україна - приголомшлива постановка Mozart L'Opera Rock Le Concert!

Побачити Mozart L'Opera - значить, прожити життя, в якому музика та емоції правлять бал. У видовищному шоу є все: бурхливі пристрасті, справжня любов, чарівна мрія і нещадна реальність. Блискучі солісти - проникливі і харизматичні, костюми - у стилі епохи, смілива та вишукана сценографія.

Рок-опера Mozart - це подія, яку не можна пропустити. Адже коли в одному пориві об'єднуються солісти, хор, симфонічний оркестр і рок-бенд, народжується справжній шедевр. Тим більше, коли в центрі сюжету - доля генія, який кинув виклик зашкарублим шаблонами свого часу і гідно зустрів опір безликого суспільства.

18-те століття, в якому жив і творив великий композитор, здається напрочуд далеким. Але й сьогодні музика генія звучить так само актуально. Її переосмислюють, її обожнюють. Але тільки Mozart L'Opera Rock Le Concert представлять вам Моцарта в унікальному образі першого рок-музиканта в історії. Рок-опера розкриє всі сторони великого маестро в форматі арій, кожна з яких поєднує дух епохи Моцарта і сучасність. Головна ідея всієї постановки - це усвідомлення цінність емоцій і переживань, які ми проживаємо тут і зараз.

Перелік подій