24-pay-mark Created with Sketch.

Romantic Collection «Кращі світові балади про кохання»

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

У найромантичніший день року Magicbox і Просто Радіо запрошують на прем'єру нової концертної програми Romantic Collection - "Кращі світові балади про кохання"


14 лютого подарунок для всіх закоханих і бажаючих закохатися! У прекрасному залі Одеської Філармонії відбудеться святкове симфонічне шоу "Кращі світові балади про кохання"! Вас чекає естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом маестро Ігоря Знатокова, група Beast і кращий рок-голос країни - Іван Ворон! У цей вечір в Філармонії прозвучать романтичні рок-балади легендарних Queen, Scorpions, Bon Jovi, Aerosmith, АРІЯ і інших геніальних виконавців, створивши культові хіти на всі часи!


Хвилюючі "Still Loving You", "Wind of Change", "You and I" Scorpions, драйвова "I was made for loving you" Kiss, чуттєва "I do not want to miss a thing" Aerosmith, культова "Nothing else matters" Metallica - це лише маленька частина улюблених в усьому світі композицій, які ви почуєте у прем'єрі нової програми від Magicbox Production 14 лютого в Одеській Філармонії!


Звичайно, творці шоу одними баладами не обмежаться, в концертній програмі Romantic Collection ідеально поєднуються ліричні і драйвові хіти. Повірте, у вас не буде жодного шансу сумувати в цей вечір!

Знамениті хіти отримають нове симфонічне звучання, не втративши характер оригінальних версій пісень. Створіть неповторну романтику свята для ваших коханих!

Соліст шоу - Іван Ворон: Учасник телешоу "Голос Країни"
Генеральний медіа-партнер - Просто Радіо 105,3 FM

Концерти пройдуть при дотриманні всіх карантинних норм!

Перелік подій